درباره ما


همواره هنر در تاریخ بشر به صورتهای مختلف از سالهای آغازین تمدن بشریت تا به امروز وجود داشته و دارد و بر کسی پوشیده نیست که از آغاز تمدن بشریت هنرهای تصویری نقش مهم و مستقیمی در ایجاد ارتباط بین انسانها داشته اند و بسیارند تصاویری که انسانهای نخستین و غار نشین بر دیواره های غارها حک کرده اند تا ارتباطی بین خود و آینده گان ایجاد نمایند این گویای این اصل مهم است که هنر به کلی و هنرهای تصویری به صورت خاص همواره با انسان در ارتباط بوده و پابه پای پیشرفت و تکامل بشریت ،رشد نموده و پیشرفت کرده است. یکی از این هنرها که میتوان به آن هنرهای معاصر نیز گفت هنر ثبت تصاویر به صورت آنالوگ یا دیجیتالی است که میتواند به وسیله ابزارهای متفاوتی از جمله دوربین های تصویر برداری و عکاسی و حتی ابزارهای نقاشی و غیره اشاره نمود.

برووسک چیست و به چه معنی و مفهوم است؟

کلمه "برووسک" در واقع کلمه ای با ریشه کوردی است که با تلفظهای متفاوتی خوانده میشود و معانی متفاوتی در زبان کوردی دارد به این صورت که اگر حرف "ر" با انتهای زبان و به صورت صدای بم تلفظ شود به معنی کمینه و اندک و مینیمالیسم است و اگر حرف "ر" به حالت عادی و با نوک زبان تلفظ شود به معنی آذرخش و نوری که از ابر ایجاد میشود و درخشش است. هدف از انتخاب این نام برای رسانه هنری پیش رو این بوده که چون سیاست و رویکرد کلی رسانه بر پایه مکتب مینیمالیسمی میباشد و همچنین در دنیای تصویر نور و درخشش نور نقشی اساسی و مهم را دارد و کلمه برووسک هر دوی این معانی را میتواند در خود داشته باشد پس اقدام به نامگازی رسانه نمودیم. .

رسانه برووسک به صورت زیر فعالیت خواهد نمود.

رسانه هنری برووسک رسانه هنری مکانی برای تمام هنرمندان است که آثار فاخر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و آثار خود را نیز برای فروش در وبسایت رسمی رسانه عرضه نمایند. رسانه هنری بروسک در زمینه عکاسی دیجیتالی فعالیت خواهد نمود و تمام هنرمندان و علاقه مندان میتوانند با عضویت در وب سایت رسانه کد عضویت دریافت نمایند و سپس صفحه ای مخصوص به خود را داشته باشند و در پروفایل خود نصبت به ایجاد گالری آثار خود و ارائه آثار خود اقدام نمایند و همچنین با قیمت گذاری بر روی آثار خود آنهار را در قسمت فروشگاه مجازی سایت به فروش برسانند که رسانه بعد از فروش آثار 20% از قیمت نهایی فروخته شده را برای ارائه خدمات کسر نموده و مابقی 80 % مبلغ را به حساب هنرمند واریز خواهد نمود. رسانه در کنار امکان فروش آثار برای هنرمندان این امکان را فراهم ساخته که هر هنرمندی که تمایل به همکاری در رسانه را داشته باشد میتواند از طریق وب سایت مطالب و آثار خود را برای قسمت شرکت در مسابقه ارسال نماید و بعد از بررسی های لازم توسط هیائت داوران و تحریریه رسانه با هماهنگی قبلی در شماره های بعدی رسانه با نام خود هنرمند چاپ خواهد شد و در نهایت در هر شماره به یک نفر هنرمند که بیشترین فعالیت و بهترین آثار را برای رسانه ارسال نموده باشد جایزه ای نقدی و تندیس برنزی رسانه اعطا خواهد شد. رسانه هنری برووسک در نظر دارد که هر سال جشنواره ای به نام جشنواره بین المللی عکس سالانه بروسک (International Brusk Annual Photo Festival) را برگذار نماید که توضیحات بیشتر در زمان لازم به اطلاع عموم خواهد رسید.

اعضای گروه


سردبیر : چیا حسنخالی


مدیر هنری : میکائیل بایزیدی


طراحی و مدیر سایت : کامیار آریانا


با همکاری گروه : 1X Iran


نظرات و پیشنهادهای خودتان را درباره ما می توانید از طریق روشهای زیر ارسال کنید و در ارتقای سطح کیفی کارمان به ما یاری دهید.


ایمیل : info@bruskart.com


شماره واتس اپ و تلگرام : 989141691194+


پشتیبانی : 989352666264+